Usługi Stomatologiczne

Poznaj zakres usług wykonywanych przez nasz personel

PRO SMILE to dobry wybór!

N

Leczenie implantologiczne

N

Leczenie ortodontyczne

N

Stomatologia estetyczna

N

Chirurgia stomatologiczna

N

Higiena i profilaktyka

N

Protetyka Stomatologiczna

PRO SMILE Kompleksowa obsługa stomatologiczna

W naszej przychodni jesteś w stanie wykonać praktycznie wszystkie usługi stomatologiczne dostępne na rynku. Nie musisz już biegać od gabinetu do gabinetu – od teraz, wszystko w jednym miejscu! Wykwalifikowany personel, najnowocześniejszy sprzęt, najnowsze technologie. To wszystko dla Was.

Leczenie implantologiczne

Światowa implantologia posiada już ponad pięćdziesięcioletnią historię. Systemy implantologiczne są sprawdzone i bezpieczne. Stomatologia XXI wieku daje Państwu możliwość uzupełnienia braków zębowych bez konieczności niszczenia zębów sąsiednich poprzez szlifowanie lub protezy ruchome. Dzięki implantom chronisz swoje zdrowe zęby i przywracasz piękny uśmiech.

Informacja dotycząca implantologii w naszym gabinecie Dowiedz się więcej – kliknij.

Stomatologia Estetyczna

Na pierwszej wizycie wykonuje się zwykle zabieg usunięcia kamienia nazębnego (metodą ultradźwiękowego skalingu) następnie piaskowania i polerowania. Zwieńczeniem tej wizyty jest lakierowanie profesjonalnie wyczyszczonych zębów.
Zabiegi wybielania zębów żywych można podzielić na wykonywane w gabinecie stomatologicznym oraz wykonywane w domu w postaci nakładkowej. Wybielanie zębów martwych prowadzone jest na kilku wizytach po wcześniejszym usunięciu starego wypełnienia.

Oferujemy wyłącznie bezpieczne i sprawdzone preparaty wybielające.

Informacja dotycząca wybielania innowacyjną Lampą Beyond – kliknij.

Higiena i profilaktyka

Na dokładny instruktaż higieny jamy ustnej składa się indywidualne dopasowanie rodzaju pasty do zębów jak i szczoteczki.
Pomagamy wybrać odpowiednie płyny oraz żele stomatologiczne pomocne w zachowaniu zdrowych zębów.

Leczenie ortodontyczne

Leczenie wad zgryzu przywraca piękny i zdrowy uśmiech. Prawidłowo prowadzone leczenie może wyeliminować ból w stawie skroniowo-żuchwowym oraz przedłuża żywotność posiadanych zębów o wiele lat. Jest często podstawą dla leczenia protetycznego i implantologicznego a nawet leczenia periodontologicznego. Stosujemy aparaty stałe, ruchome, dodatkowe, retencyjne oraz system Clear Aligner – w celu uniknięcia klejenia aparatu stałego.

Chirurgia Stomatologiczna

Każdy pacjent jest indywidualnie przygotowywany do zabiegu chirurgicznego. Stosujemy wysokiej klasy znieczulenia, jak i środki zmniejszające ból poekstrakcyjny.

Stosujemy technologię CGF czyli czynniki wzrostu, które regulują procesy gojenia się ran i zwiększają możliwośćregeneracji bez skutków ubocznych. Dowiedz się więcej o CGF – kliknij

Protetyka Stomatologiczna

Leczenie protetyczne poprzedzone jest zawsze wnikliwym badaniem stomatologicznym w kierunku posiadanych wad zębowo-zgryzowych.
Dokładna analiza modelu diagnostycznego w artykulatorze pozwala na ściśle indywidualne zaprojektowanie uzupełnienia protetycznego. W wybranych przypadkach przebudowy wysokości zwarcia stosujemy łuk twarzowy.
Kolor przyszłych zębów dopasowywany jest do karnacji oraz wielkości i barwy czerwieni wargowej. Kształt zębów dobierany jest tak by harmonijnie wpasowywał się w rysy twarzy.
W celu zapewnienia wysokiej jakości prac, współpracujemy tylko ze sprawdzonymi pracowniami protetyki stomatologicznej.

Szybki kontakt

+48 534 622 200

Godziny Pracy

Poniedziałek:
Wtorek:
Środa:
Czwartek:
Piątek:
Sobota:
Niedziela:
8.00-18.00
9.00-18.00
8.00-17.00
9.00-16.00
8.00-14.00
Nieczynne
Nieczynne

Lokalizacja

ul. Krańcowa 19
39-300 Mielec